Pracownia wtryskiwaczy diesla / Wyposażenie
Wyposażenie
Wybierz urządzenie lub narzędzia do naprawy wtryskiwaczy
 
Przystawki Carbon Zapp

Dla klientów posiadających już konwencjonalne wyposażenie serwisu diesla, np. stary, niezawodny ale już nienowoczesny stół dieslowski lub urządzenie, którego możliwości nie są obecnie największe np. EPS 200, Carbon Zapp przygotował urządzenia w formie przystawek, korzystające z niektórych z komponentów dotychczas posiadanego wyposażenia, np. zasilania paliwem, pompy wysokiego ciśnienia, listwy itp. Przystawki Carbon Zapp posiadają własny układ pomiarowy , bazę danych, możliwość sterowania wtryskiwaczami, ich kodowania itp. Po rozszerzeniu konwencjonalnego lub przestarzałego urządzenia w nowoczesną przystawkę Carbon Zapp, cały zestaw może mieć możliwości zbliżone do najlepszych i najnowocześniejszych kompletnych urządzeń Carbon Zapp.

Przystawka Carbon Zapp DCDRS
Carbon Zapp DCDR, DCDR-S

DCDR to przystawka bez sterowania ciśnieniem na listwie, z kolei odmiana DCDR-S posiada własne sterowanie ciśnieniem na listwie. Przystawka DCDR pracuje z każdym niezależnym i konwencjonalnym stołem probierczym obsługując 1 wtryskiwacz w danym czasie. Kontroluje wtryskiwacze wszystkich marek i typów. Zawiera bazę danych i testplany wszystkich producentów dla CRI, CRIN, CRIN 4.2 cewkowe i piezo.
Obie wersje DCDR posiadają statyczny wagowy układ pomiarowy. Funkcjonalność jest pełna, steruje także nowymi generacjami wtryskiwaczy jak CRI3-25 i CRI3-27 z NCC i VCC, EU5 i EU6 (Denso I-Art (6-pin), VDO itp). Przystawka oferuje pełne kodowanie wtryskiwaczy VDO IIC, Delphi C2i/C3i, Bosch IMA/ISA i Denso QR po odpowiednim skonfigurowaniu. Wtryskiwacze VDO (EU5) testowane tylko z kontrolą energii zatwierdzoną przez VDO. Badanie czasu reakcji odbywa się poprzez czujnik RSP. Przystawka umożliwia wykonywanie funkcji rewitalizacji stosu piezo, w oprogramowaniu zawarto niebieskie limity tolerancji znane z najwyższych modeli. DCDR-S steruje ciśnieniem do 2500 bar, możliwe podłączenie do szyny BCR-Kit (opcja).

Przystawka Carbon Zapp TBCRPrzystawka Carbon Zapp TBCR
Carbon Zapp TBCR

TBCR to zaawansowana przystawka, która pracuje z każdym niezależnym i konwencjonalnym stołem probierczym. Kontroluje wtryskiwacze i pompy wszystkich marek i typów. Zawiera bazę danych i testplany. Posiada dwa układy pomiarowe jak MTBR: dynamiczny wagowy (wtryskiwacze CRDi, HEUI, EUI/EUP) oraz statyczny wagowy (pompy CRP). Ma możliwość współpracy z Camboxem Hartridge HK-1400A dostarczanym przez Carbon Zapp. Kontroluje ciśnienie do 2800 barów z BCR-Kit (opcja). Steruje nowymi generacjami wtryskiwaczy CRI3-25 i CRI3-27 z NCC i VCC, EU5 i EU6 (Denso I-Art (6-pin), VDO itp). Zawiera kodowanie wtryskiwaczy Siemens VDO Continental IIC, Delphi C2i/C3i, Bosch IMA/ISA i Denso QR. Wtryskiwacze VDO (EU5) testowane tylko z kontrolą energii zatwierdzoną przez VDO. Steruje 4 wtryskiwaczami CRI/CRIN cewkowymi lub piezo i 2 wtryskiwaczami dwucewkowymi CRIN 4.2. Oferuje badanie czasu reakcji poprzez czujnik RSP, a także rewitalizację stosu piezo. Obsługuje wszystkie typy pomp CR w tym specjalne zastosowania jak CP4/ CAT/ CB18/ CB28/ CP2 itp. Możliwość obsługi układu HEUI (opcja) - test 4x HEUI jednocześnie. W pełni automatyczne i szybkie testowanie poprzez ekran 10" z oprogramowaniem AZO. System wewnętrznego chłodzenia (nie wymaga przyłącza wody). Wyłącznik awaryjny bezpieczeństwa, kompaktowy i przenośny. TBCR występuje w różnych wersjach - m.in tylko do wtryskiwaczy, tylko do pomp lub np. do wszystkich komponentów.


Przystawka Carbon Zapp BCR-Kit
Carbon Zapp BCR-Kit

Uchwyt na 4 wtryskiwacze CRI / 4 CRIN / 4 GDI / 4 HEUI (17-19-21-24 mm), ma możliwość zamontowania na łożu stołu probierczego. Zawiera:
- Przezroczysta osłona bezpieczeństwa z wyłącznikiem bezpieczeństwa
- Szyna 2800 barów, zawór DRV i czujnik ciśnienia
- 4 przewody elastyczne 3000 bar z kolankami 90 stopni
- 1 przewód 3000 bar z kolankiem do pompy CR
- 4 przezroczyste podświetlane komory

Możliwość podłączenia do każdego symulatora, zalecany TBCR