Pracownia pomp diesla / Wyposażenie
Wyposażenie
Wybierz urządzenie do naprawy pomp lub zestaw narzędzi
 
Stół probierczy Bosch EPS 708

EPS 708 jest zaawansowanym stołem probierczym diesla, natomiast jego możliwości badawcze ograniczone są wyłącznie do systemu Common Rail. Stół po doposażeniu w odpowiednie przystawki staje się kompletnym stanowiskiem badawczym wtryskiwaczy i pomp Common Rail. Uwaga: nie ma możliwości rozbudowy stołu EPS 708 o badanie podzespołów z innych układów niż Common Rail. Do pompowtryskiwaczy i pomp PLD zalecamy stół probierczy Carbon Zapp MTBR z przystawką Cambox, który również obsługuje układ Common Rail.

Przystawka do pomp Common Rail

Oprzyrządowanie umożliwia testowanie pomp Common Rail różnych producentów z ciśnieniem oleju probierczego do 2500 barów. W zależności od wybranego wyposażenia stół probierczy wykonuje test pomp CR Bosch CP1 we wszystkich odmianach, CP3 we wszystkich odmianach, CP4, Delphi DFP.1, DFP.3, Denso HP2, HP3, HP4 oraz VDO / Siemens / Continental. Istnieje możliwość rozbudowy stołu o układ olejenia, dzięki czemu możliwe jest testowanie pomp smarowanych olejem silnikowym typu Common Rail Bosch CP 3.4 stosowanych głównie w ciągnikach MAN.
Nowością jest możliwość testowania pomp Bosch CP4 (przystawkę wprowadzono do sprzedaży w 2015 r.).

Dział ten dotyczy pracowni naprawy pomp diesla, z tego względu przystawki dotyczące wtryskiwaczy CR zostały omówione w dziale Pracownia wtryskiwaczy.

Każdy stół probierczy wymaga zakupu dodatkowych elementów, które nie zostały przedstawione w ww. opisie. Kompletne wyposażenie oferowane jest zainteresowanym Klientom w formie oferty.